Contact: KNNV Vriezenveen

Contact: KNNV afd. Vriezenveen e.o.

Voorzitter: Herman Stevens
De Nachtegaal 11
7671WD Vriezenveen
Tel: 0546-563237
e-mail: voorzitter@vriezenveen.knnv.nl

Secretaris: Jan Stegeman
Greupe 6
7694 BP Kloosterhaar
tel: 0638752086
e-mail: secretaris@vriezenveen.knnv.nl

Penningmeester: Andre Willemsen
Bekkenhaarsweg 6
7645AH Hoge Hexel
Tel: 0546-566621
e-mail: penningmeester@vriezenveen.knnv.nl

Ledenadministratie: Herman Stevens
De Nachtegaal 11
7671WD Vriezenveen
Tel: 0546-563237
e-mail: ledenadministratie@vriezenveen.knnv.nl

Algemeen bestuurslid: Johan Niphuis
Wersteinde 230
7671CJ Vriezenveen
Tel: 0633333469
e-mail: jgniphuis@gmail.com

Algemeen bestuurslid: Hans de Groot
De Roodstaart 18
7671VN Vriezenveen
Tel: 0630726031
e-mail: degroothans54@gmail.com

Webmaster: Gerrit Schepers
Laan ’40-’45 168
7671MS Vriezenveen
Tel: 0651299105
e-mail: webmaster@vriezenveen.knnv.nl

Als KNNV Vriezenveen respecteren natuurlijk uw privacy. Onze pricacy verklaring is hieronder als pdf beschikbaar. 

Bij vragen over de AVG, kunt u contact opnemen met de ledenadministratie